Вітаємо, ГістьПонеділок, 2024-03-04, 6:08 PM

Рік креативності & інновацій в Україні


Головна » Архів матеріалів
За підтримки ВГО " Українська асоціація європейських студій" та Представництва Європейської комісії в Україні 22-23 травня 2009 р. на базі гімназії № 2 м. Хмельницького відбувся Європейський Ярмарок креативності та інновацій. 
 
Представники  Євроклубів Вінницької та Хмельницької областей, які стали переможцями конкурсу на кращий сценарій з євроінтеграції «Крокуємо до Європи» та  «Мій паперовий друг» (вироби у стилі орігамі з творами-есе, віршами про  толерантність, об’єднання  заради миру), були запрошені  взяти участь у  заході, присвяченому Дню Європи у Хмельницькому.
 
У ході  проведення Ярмарку  проводились заходи у форматі “баркемп”. Перший баркемп зібрав однодумців за темою «З досвіду вступу Чехії та Польщі до ЄС». Керівник обласного центру інформування про ЄС Безвушко Тетяна Григорівна запропонувала учасникам помандрувати до Польщі та  проаналізув ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1988 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-27 | Коментарі (0)

На Луганщині в рамках Днів Європи в Україні відбувся Європейський День Здоров’я, в якому взяли участь молоді активісти Луганська та Сєверодонецька, про це повідомляє прес-служба Молодіжного Центру Регіонального Співробітництва.

В рамках заходу було проведено спортине змагання учасників, тренінг та вікторина на тему європейської інтреграції, екскурсія просторами заповідної зони Піщаного лісництва. Європейський День Здоров’я, організований Молодіжним Центром Регіонального Співробітництва, проходив в живописному куточку Луганщині - районі Ільєнка, що знаходиться недалеко від одніє з найчистіших річок України - Деркул. В учасників була нагода не тільки насолодитись природою та відпочити, а й перевірити та покращити свої знання про европейську інтеграцію в ході вікторини та тренінгу. Матеріали для вікторини, а саме значки «Україна-ЄС», флаг ЄС та флаги країн-членів ЄС, надала ВГО "Українська асоціація європейських студій" в рамках проекту ЄС "Підтримка мережі Євр ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1361 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-24 | Коментарі (0)

ВГО «Українська асоціація європейських студій» та Представництво Європейської Комісії в Україні запросили представників Асоціації шкільних євроклубів Новоград-Волинського до участі у святкових заходах до Дня Європи в рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів в Україні».  
  
У березні-травні інформаційно-методичний центр міського управління освіти і науки провели ряд заходів присвячених Європейському року креативності і інновацій і як переможців Конкурсу інноваційних проектів з питань європейської освіти представників міської Асоціації шкільних євроклубів запросили на святкування Дня Європи у місто Тернопіль.
 
23 травня під знаком Євросоюзу у Тернополі проходив День Європи. До цього західноукраїнського міста прибули майже двадцять делегацій країн Євросоюзу. Гості зустрілися з керівництвом міста Тернополя й області, відвідали Євромістечко у центрі Тернополя. Саме тут і проходило свято з нагоди Дня Європи. Кож ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1381 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-23 | Коментарі (0)

20 червня у сквері Козицького м. Вінниця відбулася зустріч шкільних європейських клубів та ініціативних груп молоді Вінниччини з нагоди відзначення Дня молоді-2009.

В рамках заходу в межах «Європейського року креативності та інновацій» відбувся молодіжний конкурс зі створення «Європейської статуї креативності та інновацій» з паперу, пластиліну, гуаші, альтернативних матеріалів, канцтоварів тощо. Конкурс проводився за проектом "Підтримка мережі Євроклубів України", який реалізовується ВГО "Українська асоціація європейських студій» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні в рамках конкурсу серед Європейських клубів на реалізацію інноваційних проектів.
 
Зустріч спрямована на покращення співпраці євроклубів через проведення спільних заходів та розвиток мережі євроклубів Вінницької області, на поширення досвіду діяльності євроклубів, що ґрунтується на європейських цінностях та активній участі молоді в суспільному ж ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1337 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-21 | Коментарі (0)

Вже третій рік поспіль Європейський клуб КДПУ святкує Дні Європи. Цього разу, не обмежившись Тижнем європейського кіно, Євроклуб поєднав Дні Європи та День захисту дітей.

Дводенна акція EURO – European Young Art Project – для учнів (і вчителів) шкіл міста Кременчука відбулася 5-6 червня. Підтримку заходам надала програма “Чемпіони європейської освіти” проекту ГО “Європейський діалог” “Європейська освіта для неурядових ініціатив”. Реалізувала проект тренерська команда Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру «Європейський клуб». Допомогу в проведенні творчих майстерень надала співробітник модельної агенції “Casting Factory”, візажист Олександра Делво (м. Брюссель).

Першого дня тренери Євроклубу провели серію інтеграційних та пізнавальних ігор для учасників тренінгу. Другий день являв собою «Європленер» – творчі майстерні у вигляді квесту на свіжому повітрі. Школярі спробували себе в ролі пісочних зодчих, пройшли майстер-клас з художньої фото ... Читати далі »
Категорія: Євроклуби | Переглядів: 1364 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-19 | Коментарі (0)

Коли приходить травень, в Україні святкують «Дні Європи». Ще 2003 року ми перейняли цю традицію у європейців. Вона є чудовою нагодою для усіх українців підкреслити свою європейську індивідуальність. Не буде перебільшенням сказати, що вони відзначаються з великим захопленням та ентузіазмом. Приємно також бачити, що це святкування стає важливою частиною українських свят.

За рішенням Європейської Ради від 1985 року країнами Євросоюзу День Європи святкують 9 травня як день оголошення інтеграційного Плану Шумана. Саме він згуртував Європу у єдину силу в боротьбі проти насильства, заради миру, порозуміння та співпраці.

З захопленням згадуємо цьогорічні святкування, адже Євроклубу “LIFE” вдалося побачити, як святкують День Європи на Львівщині, Вінниччині та Тернопільщині. Було надзвичайно цікаво, адже як і попередні поїздки, ця не обійшлася без нових і цікавих знайомств, відвідин та прогулянок.

У рідному Самборі свято зустріли відкриттям 2-го мі ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1448 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-16 | Коментарі (0)

Програми обміну студентів та школярів є чи не найпопулярнішими у світі. В Україні ж це явище не охоплює широкого загалу охочих. Обмін – це не просто, як кажуть, «приїхав і побалакав», а й можливість відвідати багато цікавих місць, знайти нових друзів, краще пізнати людей, яиких давно знаєш.

У травні цього року учнів Євроклубу “LIFE” ЗОСШ №8 м. Самбора  хлібом-сіллю зустрічали у Вінниці. Сюди ми прибули на запрошення директора школи Тернового Олексія Андрійовича та Євроклубу «Разом». І тут неможливо не згадати проект «Виклики для шкіл». Саме він започаткував спочатку маленьку співпрацю, а згодом – дружбу та спільні мандрівки Вінниччиною та Львівщиною.

За час мандрівки школярі та дорослі потоваришували, адже проживали у сім’ях вінничан. Діти відвідали школу-гімназію №30 ім. Тараса Шевченка (тут знаходиться єдиний у Вінниці пам’ятник Шевченку), присвячений письменнику шкільний музей, здійснили захоплюючу подорож містом та його околицями, приєдна ... Читати далі »

Категорія: Євроклуби | Переглядів: 1439 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-16 | Коментарі (1)

29 – 31 травня 2009 року у готелі «Берег» в м. Судак, АРК був проведений тренінг “Підготовка та реалізація молоддю проектів, спрямованих на сприяння євроінтеграційним процесам в Україні».
 
Тренінг було проведено в рамках проекту «Євроклуби України: від мікрогрантів – до масштабних програм з європейської освіти» за фінансової підтримки Фонду демократичних грантів Посольства США в Україні.

Тренінг було присвячено первинній підготовці представників євроклубів та профільних НУО України до втілення своїх ідей у вигляді дієвих проектів, зокрема спрямованих на активізацію участі молоді у євроінтеграційних процесах України.

Учасники тренінгу були відібрані шляхом відкритого конкурсу. На участь у тренінгу надійшло понад 200 заявок зі всіх регіонів України, з яких керівництво проекту мало відібрати до 30-ти учасників.

29 травня, перший день тренінгу, проходив в форматі колективної роботи та був присвячен ... Читати далі »

Категорія: Євроклуби | Переглядів: 1573 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-15 | Коментарі (0)

Наприкінці минулого тижня учасники проекту “Знання про Європу: молодь як ініціатор змін”, що перемогли у конкурсі міні-грантів в рамках проекту на європейську тематику та проведення Дня Європи у своєму районі взяли участь у триденному літньому таборі в акваторії Каховського моря.
 
Активісти шкільних євроклубів зустрілися з метою обміну досвідом щодо реалізації міні-грантів, доцільності проведення активних громадських кампаній.
 
Весело та активно учнівська молодь з різних районів області протягом кількох днів на березі Дніпра спромоглися створити потужну молодіжну команду для реалізації спільних ідей щодо розвитку та становлення шкільних євро клубів, обговорили систему обміну інформацією про структуру та напрямків інформаційного потоку з питань євроінтеграційних процесів.
 
Літній табір завершує програму “Знання про Європу: молодь як ініціатор змін”, яка тривала в області з кінця минулого року. Відтепер ... Читати далі »
Категорія: Євроклуби | Переглядів: 1365 | Додав: office-mcrr | Дата: 2009-06-12 | Коментарі (0)

5 червня 2009 року в Сумському державному університеті відбувся ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР ДЕБАТІВ "УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ".
 
Проект, що був підтриманий на конкурсі інноваційних проектів Євроклубів в рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, був реалізований Євроклубом Сумського державного університету та Клубом дебатів Сумського центру євроатлантичної інтеграції, за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Української асоціації європейських студій", а також Сумського Центру європейської інформації. 
 
У турнірі взяли участь 8 команд шкільних Євроклубів. Дебати проходили за британським форматом. Гра відбулася у два тури, під час яких команди обговорювали актуальні питання європейської інтеграції. Зокрема "Ця палата вважає, що Україна повинна вступити до Європейського ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1607 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-10 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 13 14 »
Новини
Проект [64]
Новини проекту, анонси та релізи заходів
Євросоюз [13]
Європейський рік креативності та інновацій в ЄС
Креативність [3]
Набір інструментів для розвитку креативності
Євроклуби [41]
Новини від євроклубів-учасників проекту
Інновації [14]
Інноваційні люди, їх ідеї, проекти, моделі
Пошук
Опитування
В якій сфері найбільш потрібні інновації?
Всього відповідей: 294
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Календар новин
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Сайти-друзі

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.