Вітаємо, ГістьПонеділок, 2024-03-04, 6:14 PM

Рік креативності & інновацій в Україні


Конкурс

Проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України" оголошує конкурс серед Європейських клубів на реалізацію інноваційних проектів в рамках Європейського року креативності та інновацій 2009
 
Конкурс проводиться в рамках проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", що реалізується Всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні. Інформаційну підтримку проекту надає Міністерство освіти і науки України. Метою проекту є сприяння подальшому розвитку спроможності й підтримка мережевих ініціатив вітчизняних Євроклубів, а також залучення їх до загальноєвропейських ініціатив, в т.ч. до Європейського року креативності та інновацій – 2009 (ЄРКІ).
 
Мета Конкурсу:
 
Посилити спроможність Євроклубів, їх мережеву співпрацю, через надання підтримки в реалізації інноваційних місцевих та мережевих проектів Євроклубів. Реалізовані проекти мають в творчий та новаторський спосіб сприяти залученню Євроклубів до вирішення проблем місцевих громад, обміну досвідом і розвитку співпраці всередині Української мережі Євроклубів, привертати увагу широкої громадськості до діяльності Євроклубів, покращувати їх імідж, сприяти реалізації цілей ЄРКІ в Україні.
 
Учасники:
 
Євроклуби, їх місцеві мережі з усіх областей України, АР Крим, міст Київ, Севастополь.
 
Завдання:
 
Підготувати і реалізувати інноваційний проект, що відповідає меті конкурсу, а також наступним тематичним пріоритетам (одному або декільком):
 • екологія і сталий розвиток;
 • культура та мистецтво;
 • соціальна відповідальність;
 • самоврядування і залучення молоді;
 • неформальна освіта з питань євроінтеграції.
Умови участі:
  
Конкурс буде відбуватись у три етапи:
 1. для участі у Конкурсі необхідно подати в довільній формі звіт з проведення творчої Майстерні для Євроклубів, а також опис проекту з кошторисом (також в довільній формі);
 2. серед надісланих матеріалів організатори оберуть кращі проекти, авторам яких буде надана часткова фінансова підтримка на реалізацію запропонованих проектів;
 3. за результатами реалізованих проектів надаються творчі та фінансові звіти, авторам найбільш успішних проектів буде надана додаткова фінансова підтримка на поширення досвіду і кращих практик.
Переможці отримають:
 • Фінансову підтримку на реалізацію проекту, у розмірі до 5000 грн.
 • Промоційні матеріали від Представництва Єврокомісії в Україні.
 • Консультаційну та організаційну підтримку з боку команди Проекту.
Критерії відбору переможців:
  
1) Креативність:
 • заявка має стати результатом проведених однієї чи більше творчих майстерень, учасники яких повинні бути безпосередньо залучені до планування проектів;
 • новизна ідей проектів, форм і методів їх реалізації;
 • спрямованість на розвиток творчих здібностей учасників проекту, залучення до проекту творчих особистостей.
2) Спроможність:
 • відповідність заявки вимогам Конкурсу;
 • Євроклуб, або мережа Євроклубів, що подає проект на Конкурс, має довести власну спроможність реалізувати заплановану діяльність;
 • підтримка з боку органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, в т.ч. фінансова, як власний внесок в реалізацію проекту.
3) Мережевість:
 • Євроклуб, або мережа Євроклубів, що подає проект, має довести позитивний досвід мережевої діяльності з іншими місцевими або клубами з інших областей;
 • Євроклуб, або мережа Євроклубів, має залучати якомога ширше коло партнерів (батьки, бізнесмени, громадські організації, освітні установи, органи влади, ЗМІ);
 • перевага надаватиметься ініціативам, у яких відбувається співпраця декількох мереж Євроклубів із сусідніх областей, а також транскордонних партнерів.
Терміни:
  
20.03.2009 – кінцевий термін подання звітів щодо проведених творчих майстерень, описів та кошторисів проектів.
  
Квітень-травень ц.р. – строки реалізації запланованих проектів.
 
31.05.2009 – кінцевий термін подання звітів щодо реалізованих проектів, що були підтримані за конкурсом.
 
Вимоги до оформлення:
 • Звіт щодо проведених творчих майстерень має чітко вказувати на організаторів заходу, партнерів та тренерів з повними контактними даними, містити список учасників з контактними даними (моб., е-пошта), програму та опис майстерні, її мети, змісту і результатів. Бажані коментарі учасників, а також фотоматеріали (останні надсилаються окремими додатками в форматі jpg, або розміщуються на Інтернет-сервісах (накшталт: picasaweb.google.com) і надається посилання.
 • Опис проекту має містити такі обов’язкові елементи як: інформація про апліката, мета і цільові групи проекту, методологія та заплановані заходи, результати і способи оцінки ефективності проекту, опис залучених фахівців та партнерів, включно з їх роллю в реалізації проекту, яким чином планується поширювати результати проекту і забезпечити сталість діяльності після його завершення.
 • Кошторис має містити власний внесок і залучені ресурси з інших джерел.
З усіх питань щодо Конкурсу та Проекту в цілому запрошуємо звертатись за е-поштою:
 
 
Поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів та інші корисні для роботи Євроклубів матеріали шукайте в розділі "Набір інструментів".
 
З усіх питань щодо Конкурсу та Проекту в цілому запрошуємо звертатись за е-поштою: euroclub.org.ua@gmail.com,
 • координатор проекту: Сергій Штукарін, тел.:  +38 (050) 917 26 11,
 • асистент проекту: Анна Десятова, тел.:  +38 (066) 325 92 18 .
За додатковою інформацією щодо Проекту можна також звертатись до Станіслава Топольницького, радника з питань преси та інформації в Представництві Європейської Комісії в Україні, телефон: +38 (044) 390-8010, е-пошта: delegation-ukraine-press@ec.europa.eu.
Додатки:


Минулі конкурси:

Проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України" оголошує конкурс на проведення регіональних молодіжних ярмарок креативності та інновацій
Місцеві мережі Європейських клубів з усієї України запрошуються взяти участь в конкурсі на проведення регіональних громадських заходів під спільною назвою "молодіжні ярмарки креативності та інновацій" у рамках відзначення Європейського року креативності та інновацій в Україні. Конкурс проводиться в межах проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", який виконує ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.
 
Мета Конкурсу – посилити спроможність Євроклубів та співпрацю в рамках місцевих мереж через підготовку та проведення регіональних громадських заходів під спільною назвою "молодіжні ярмарки креативності та інновацій" (або "творчості та новаторства"), що привертатимуть увагу широкої громадськості до діяльності місцевих Євроклубів, цілей Європейського року креативності та інновацій та покращуватимуть імідж Євроклубів. 
  
Завдання – організувати і провести за підтримки Проекту громадський захід, який представить досягнення Євроклубів, пропагуватиме творчість і інновації, залучить місцеву громаду. Учасники – місцеві мережі Євроклубів з усіх областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь. Критерії відбору переможців: мережевість, креативність, спроможність.
 
Конкурс відбуватиметься у два етапи: 1) для участі у Конкурсі необхідно подати в довільній формі звіт з проведення творчої Майстерні для Євроклубів, а також концепцію регіонального Ярмарку (також в довільній формі); 2) серед надісланих матеріалів організатори оберуть найкращі та найцікавіші ідеї, авторам яких буде запропоновано більш детально описати свою пропозицію і довести свою спроможність організувати такий захід (за формою, що буде додатково розсилатись переможцям 1 етапу). В результаті 2 етапу буде обрано 3-4 переможця, яких буде підтримано в організації та проведенні регіональних молодіжних Ярмарок креативності та інновацій.
 
Переможці отримають: фінансову підтримку для проведення заходу, у розмірі до 5000 грн, промоційні матеріали від Представництва Єврокомісії в Україні, а також консультаційну та організаційну підтримку з боку команди Проекту.
 
Кінцевий термін подання звітів щодо майстерень та концепцій ярмарок: 28.02.2009.
 
Поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів та інші корисні для роботи Євроклубів матеріали шукайте в розділі "Набір інструментів".
 
 
Додатки:

  
КОНКУРС
на кращий логотип та слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні - 2009
 
Конкурс проводиться в рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", що реалізується Всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні. Метою проекту є подальший розвиток спроможності та підтримка мережевих ініціатив євроклубів, а також залучення їх до європейських ініціатив, в т.ч. до Європейського року креативності та інновацій – 2009 (ЄРКІ).
 
ЄРКІ був ініційований Єврокомісією, Європарламент та Рада ЄС підтримали цю ініціативу, мета якої – сприяти використанню та поширенню творчого та інноваційного підходів та ініціатив у різних сферах людської діяльності на всіх рівнях. Ініціатива торкатиметься різних сфер, від освіти, культури, підприємництва  і інформаційного суспільства, до працевлаштування та регіональної політики. Додаткова інформація про Рік доступна на Інтернет-сайті: www.innovate.at.ua.
 
Конкурс, що проводиться в рамках проекту, має на меті залучити євроклуби до визначення символів, які стануть основними під час проведення євроклубами заходів впродовж 2009 р. Ці символи будуть також пропонуватись іншим недержавним і державним організаціям і установам для використання у заходах, що відповідають тематиці Року креативності та інновацій.
 
Роботи, що надійшли на Конкурс на кращий логотип та слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні, розміщені на цьому сайті, ознайомитись з ними можна на сторінці "Графіка" в розділі "Рік креативності" (перейти).
 
Просимо усіх, хто відвідує сторінку, голосувати за логотип, який Вам здається найкращим, шляхом вказання рейтингу відповідного зображення.
 
Усього, впродовж тижня з 8 до 15 листопада ц.р. євроклубами України надіслано понад 80 робіт на конкурс, які виставлені на сайті для голосування, що визначить фіналістів конкурсу. Усі роботи творчі й інноваційні, організатори щиро дякують всім, хто надіслав свої заявки на конкурс.
 
Випадки недотримання вимог конкурсу:
 • зображений логотип євроклубу, а не ЄРКІ;
 • слоган не стосувався креативності та інновацій;
 • роботи містили не унікальні зображення.
Автори кращих логотипів та слоганів будуть відповідним чином відзначені, однак, команда проекту залишає право запропонувати інші логотип та слоган, ніж ті, що переможуть у конкурсі.
 
Контакти:
 
З усіх питання щодо Конкурсу та проекту в цілому просимо звертатись за е-поштою (натиснути). Інтернет-сайті проекту: www.innovate.at.ua.
 • Керівник проекту: Сергій Штукарін, тел.: +38 (050) 917 26 11
 • Менеджер проекту: Анна Десятова, тел.: +38 (066) 325 92 18

Додатки: 

Новини
Проект [64]
Новини проекту, анонси та релізи заходів
Євросоюз [13]
Європейський рік креативності та інновацій в ЄС
Креативність [3]
Набір інструментів для розвитку креативності
Євроклуби [41]
Новини від євроклубів-учасників проекту
Інновації [14]
Інноваційні люди, їх ідеї, проекти, моделі
Пошук
Опитування
В якій сфері найбільш потрібні інновації?
Всього відповідей: 294
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Календар новин
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Сайти-друзі

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.

 
 
 

Проект "Підтримка мережі Євроклубів України" втілюється Всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація європейських студій" За підтримки Представництва Європейської комісії в Україні