Вітаємо, ГістьПонеділок, 2024-03-04, 6:21 PM

Рік креативності & інновацій в Україні


Набір інструментів

В рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", що виконується ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, розроблений набір інструментів для Євроклубів з розвитку креативності та інновацій.
Набір інструментів (toolkit), що додається, містить ряд матеріалів для самостійного вивчення а також практичні поради щодо організації творчої майстерні-тренінгу, що пропонуються керівникам (координаторам, опікунам) Євроклубів, а також іншим зацікавленим особам, як засіб розвитку творчого мислення та новаторського підходу серед учасників молодіжного євроклубівського руху.
 
Набір розроблений в рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", основною темою якого є проголошений в Європейському Союзі Європейський рік креативності та інновацій. Шляхом використання цього набору, ми сподіваємось, до Року зможуть долучитись більшість вітчизняних Євроклубів, а також інших молодіжних організацій, загальноосвітніх, вищих навчальних закладів, де поширені сучасні форми неформальної освіти і розвитку творчого потенціалу молоді.
 
У наборі пропонується поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів, за якими були проведені елементи національної майстерні "Лідерство Євроклубів – майстерня креативності та інновацій" в рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", що пройшла в Дніпропетровській області 12-14.01.2009.
Пропонуємо ці поради до уваги Євроклубів, які хочуть розвивати спроможність своїх учасників до творчого та новаторського підходу до діяльності, а також долучитись до Європейського року креативності та інновацій – 2009.
   
Майстерня креативності та інновацій спрямована на усвідомлення і розвиток творчого підходу як в житті, так і для практичної діяльності (зокрема, Євроклубів). Методи, які надані до розгляду під час тренінгу, варто використовувати як інструменти по збільшенню ефективності вашої діяльності.
    
Після проведення Вами творчих майстерень, інших заходів для Євроклубів з використанням цих матеріалів, просимо писати на: euroclub.org.ua [at] gmail.com.
 

Набір інструментів:

Новини
Проект [64]
Новини проекту, анонси та релізи заходів
Євросоюз [13]
Європейський рік креативності та інновацій в ЄС
Креативність [3]
Набір інструментів для розвитку креативності
Євроклуби [41]
Новини від євроклубів-учасників проекту
Інновації [14]
Інноваційні люди, їх ідеї, проекти, моделі
Пошук
Опитування
В якій сфері найбільш потрібні інновації?
Всього відповідей: 294
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Календар новин
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Сайти-друзі

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.

 
 
 

Проект "Підтримка мережі Євроклубів України" втілюється Всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація європейських студій" За підтримки Представництва Європейської комісії в Україні