Вітаємо, ГістьП`ятниця, 2020-08-14, 10:28 PM

Рік креативності & інновацій в Україні


Головна » Проект

На базі шкільного європейського клубу "Веселка", який діє в Ново українській загальноосвітній школі №8 Кіровоградської області,  відбувся ярмарок креативності та інновацій, в якому взяли участь члени шкільних європейських клубів "Смайлик", з Марянопільської  загальноосвітньої школи та "Euro Star", з Новоєгорівської загальноосвітньої школи.

Метою проведення ярмарку було ознайомлення новостворених клубів з результатами роботи та досягненнями шкільного європейського клубу «Веселка», який відзначив річницю свого існування,  а також розширення знань про Європу, євро інтеграційні прагнення України, налагодження співпраці між нашими клубами.

Для знайомства та спілкування було проведено ряд євроінтеграційних ігор: Коло "Це моє ім'я" , Гра "Літаючі імена", Гра – пантоміма "Що я люблю робити", Концентричні кола.

Коли діти познайомилися і поділилися на команди, їм були запропоновані такі цікаві ігри, як "Країни – столиці", " ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1071 | Додав: innovate | Дата: 2009-06-01 | Коментарі (0)

Молодь Херсонщини взяла активу участь у святкуванні Дня Європи, яке організував Молодіжний центр регіонального розвитку.
 
За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та представництва Європейської комісії в Україні, 23 травня в парку ім.Леніна громадські організації міста і студентська молодь зібралися відзначити День Європи у Херсонській області.
 
Протягом чотирьох годин учасники заходу, гості свята та громадяни міста брали участь у різноманітних конкурсах на європейську тематику, малювали на асфальті, грали у квести. Учасники конкурс дитячого малюнку на асфальті «Україна - ЄС очима дітей Херсонщини» розмалювали всю територію навколо великого дуба у парку, а переможці конкурсу отримали солодкі призи.
 
Студенти вищих начальних закладів розповсюджували популярну літературу про Європейський Союз та європейську інтеграцію України, проводили міні-лекції для перехожих, роздавали символіку ЄС ( міні-прапорц ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 947 | Додав: office-mcrr | Дата: 2009-05-28 | Коментарі (0)

7 травня на базі ЗОШ№9 м. Вінниці в рамках святкування Дня Європи відбувся тренінг  «Діяльність євроклубів та обмін досвідом» для викладачів шкіл та координаторів шкільних євроклубів м. Вінниці з метою покращення їх співпраці та створення мережі євроклубів. Захід проводився громадськими організаціями «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та «Філософія Серця» у партнерстві з управлінням освіти Вінницької міської ради за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

Тренінг проводився в межах проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", який реалізовується  ВГО "Українська асоціація європейських студій» за підтримки  Представництва Європейської Комісії в Україні  в рамках конкурсу серед Європейських клубів та спрямований на впровадження інноваційних проектів в рамках Європейського року креативності та інновацій 2009.

Під час тренінгу учасники отримали інформаційні матеріали про ЄС та євроклуби, обмінялися до ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1394 | Додав: innovate | Дата: 2009-05-28 | Коментарі (0)

Луганський регіональний Ярмарок креативності та інновацій успішно пройшов 22-23 травня 2009 року на базі Луганського Центру Європейської Інформації. Проведення заходу стало можливим завдяки згуртованій роботі команди ГО "Агентство Стійкого Розвитку Луганського Регіону", методичній та фінансовій підтримці ВГО "Українська асоціація європейських студій" та Представництва Європейської Комісії в Україні.
  
Цей ярмарок було запропоновано до уваги шкільних та студентських євроклубів Луганської області, а також широкого кола громадськості, яка зацікавлена у запровадженні та просуванні інновацій у всіх сферах життєдіяльності. Тема креативності та інновацій обрана в рамках святкування в ЄС в 2009 році Європейського року креативності та інновацій.
 
Основною метою заходу стало сприяння створенню спільного комунікаційного простору для громадських та шкільних євроклубів, а також популяризація досвіду роботи євроклубів для широкого ко ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1061 | Додав: innovate | Дата: 2009-05-26 | Коментарі (0)

У Кременчуці в рамках ІІ Всеукраїнського форуму молодіжної дипломатії відбулися тренінги з проєвропейської освіти і ярмарок креативності та інновацій.
 
Організація роботи тренінгових майданчиків, запрошення тренерів та призи учасникам стали можливими завдяки проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", який реалізується ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської комісії в Україні.

9 квітня одразу у 6 школах міста «збірна команда» тренерів з різних міст України проводила тренінгові заняття «Міжкультурне навчання та спілкування» (ліцей № 11, тренер Лариса Герасименко), "Толерантність як загальнолюдська цінність» (ЗОШ № 10, тренер Дмитро Бойко, «Духовний вимір Європи. Європейська культура» (ліцей № 30, тренер Світлана Овчаренко), «Основи Європейської інтеграції» (ЗОШ № 31, тренер Наталка Дячук), «Європейський вимір безпеки» (ЗОШ № 28, тренер Олег Овчаренко), «Заснування та діяльніст ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1219 | Додав: innovate | Дата: 2009-04-21 | Коментарі (1)

Молодіжний євроклуб "Обрій" Гродівської ЗОШ, як активний учасник проекту ЄС "Підтримки мережі євроклубів України", вже вдруге проводить творчу майстерню з метою розвитку місцевої мережі Євроклубів.
 
Проект "Підтримка мережі Євроклубів України" реалізується ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні. В рамках творчої майстерні на базі Гродівської ЗОШ взяли участь викладачі інформатики загальноосвітніх навчальних закладів Красноармійського району Донецької області.
 
Тренери Євроклубу Вікторія Дзюбан та Марина Мірошниченко, використовуючи інтерактивну методику, представили присутнім інформацію про Європейський рік креативності та інновацій 2009 і звернули увагу на значення засобів інформаційного зв’язку під час реалізації проекту. Катерина Касьянова та Дмитро Травкін організували гру "Євро-Бінго" та розподілили учасників на 4 групи. Яна Кошицька, менеджер ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 1031 | Додав: innovate | Дата: 2009-04-17 | Коментарі (0)

Близька 40 студентів випускних курсів університетів Донецької області взяли участь у пілотному тренінгу "Майстерня креативності та інновацій для молодих державних службовців", що пройшов на базі обласного Центру перепідготовки держслужбовців.

Донецький обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій щороку реалізує програму підвищення кваліфікації студентів випускних курсів вищих навчальних закладів, які зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців. Спільно з Центром політологічних досліджень та обласним Євроклубом, в рамках цієї програми проводяться тренінги, рольові ігри та симуляції з питань європейської інтеграції. Учасникам цьогорічної програми для був запропонований тренінг "Майстерня креативності та інновацій для молодих державних службовців", що мав на меті сприяти реалізації європейських принципів доброго вря ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1075 | Додав: innovate | Дата: 2009-04-12 | Коментарі (0)

День "Євроклуби запрошують!" – це інформаційна зустріч, що включає презентацію історій успіху місцевих Євроклубів, та залучення учасників події до отримання безпосереднього досвіду та позитивних вражень від перебування в "світі Євроклубів".
 
Пропонуємо обласним ЦЄІ, а також іншим Центрам та пунктам європейської інформації, а також іншим організаціям, що зацікавлені у розвитку євроклубівського руху, організувати та провести за участі місцевих Європейських клубів подібні громадські заходи, спрямовані на інформування молоді та громади про діяльність Євроклубів та переваги участі в них.
 
Цей захід дасть відчуття європейського духу свободи і рівних можливостей для кожного, цікавих інтерактивних форм пізнавальної діяльності, розмаїття творчих думок та інноваційних підходів.
 
Дійсні поради розроблені на підставі практичного досвіду проведення зустрічі "Євроклуби за ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 979 | Додав: innovate | Дата: 2009-04-11 | Коментарі (0)

Близька 15 студентів Донецького національного університету - молодіжні лідери другого року навчання різних факультетів та спеціальностей розвинули власні творчі здібності та інноваційні підходи до проектної діяльності в ході творчої майстерні, проведеної університетським Євроклубом.
 
Студенти-лідери були відібрані відділом соціальної та виховної роботи Донецького національного університу для здійснення підготовки молодіжних "лідерів думок" для розробки та втілення ними соціальних проектів за участі студентів університету.
 
Творча майстерня, проведена Олександрою Кириченко, студенткою спеціальності "Психологія" Д ... Читати далі »
Категорія: Проект | Переглядів: 854 | Додав: innovate | Дата: 2009-04-07 | Коментарі (0)

"Євроклуби України: від мікрогрантів – до масштабних програм з європейської освіти"
громадської організації "Євроклуб "Право і Захист".

Починаючи з лютого 2009 року, громадська організація «Євроклуб «Право і Захист» (надалі – Євроклуб) за фінансової підтримки Фонду демократичних грантів Посольства США в Україні виконує проект «Євроклуби України: від мікрогрантів – до масштабних програм з європейської освіти» (надалі – Проект).

Проект є всеукраїнським та передбачає проведення двох тренінгів (травень та серпень 2009) для євроклубів України, зареєстрованих як юридичні особи. Тренінги передбачають навчання євроклубів виконувати масштабні програми, спрямовані на активізацію участі молоді у євроінтеграційних процесах, що відбуваються на території України.

Особливою є методологія проектних тренінгів, оскільки: 1) під час тренінгів слухачі (представники євроклубів) будуть не просто навчатися, а колективно готувати проекти, що потім буде направлено до донорських ... Читати далі »

Категорія: Проект | Переглядів: 1058 | Додав: janbajan | Дата: 2009-04-06 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 6 7 »
Новини
Проект [65]
Новини проекту, анонси та релізи заходів
Євросоюз [13]
Європейський рік креативності та інновацій в ЄС
Креативність [3]
Набір інструментів для розвитку креативності
Євроклуби [41]
Новини від євроклубів-учасників проекту
Інновації [14]
Інноваційні люди, їх ідеї, проекти, моделі
Пошук
Опитування
В якій сфері найбільш потрібні інновації?
Всього відповідей: 294
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Календар новин
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Сайти-друзі

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.