Вітаємо, ГістьНеділя, 2023-03-26, 6:13 AM

Рік креативності & інновацій в Україні


Головна » 2008 » Жовтень » 25 » 2009 рік проголошено Європейським роком креативності та інновацій
2009 рік проголошено Європейським роком креативності та інновацій
5:35 PM
23 вересня 2008 року на пленарному засіданні в Брюсселі Європейський Парламент підтримав ініціативу Європейської Комісії визнати 2009 рік Європейським роком креативності та інновацій. 
 
Напередодні голосування пан Ян Фігель, Комісар ЄС з питань освіти, навчання, культури та молоді, пояснив, що «системи освіти знаходяться під зростаючим тиском: вони стикаються з дедалі більшою кількістю викликів, забезпечуючи молодих людей знаннями, навичками та ставленнями, які знадобляться їм в нашому швидко змінному суспільстві та економіці. Водночас, ці системи повинні відповідати традиційним завданням освіти».
 
Європейський рік креативності та інновацій є ключовою ініціативою, яка об’єднує всі країни-члени ЄС, його інституції та широке коло заінтересованих сторін. Його мета – сприяти використанню та поширенню творчого та інноваційного підходів та ініціатив у різних сферах людської діяльності на всіх рівнях. Хоча освіта та культура будуть в центрі уваги цього Року, ініціатива торкатиметься й інших сфер, зокрема підприємництва, інформаційного суспільства, працевлаштування та регіональної політики.
 
Кожна країна-член ЄС призначить національного координатора, відповідального за всі події в рамках Року на національному та регіональних рівнях. Директорат Єврокомісії з питань освіти та науки координуватиме діяльність на європейському рівні.
 
Детальна інформація про заходи Року, включно з переліком програмних подій, буде розповсюджуватися через веб-сайт, який незабаром запустить Єврокомісія.
 
Виділення додаткових коштів не передбачається, адже метою є використання наявних ресурсів задля проведення заходів щодо широкого ознайомлення та обговорення подальшої політики в цій сфері на європейському, національному та регіональному рівнях. Це допоможе визначити план дій в Європі щодо співпраці в галузі освіти та культури на найближче десятиліття.
 
До того як буде створений веб-сайт Року, всі зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію електронною поштою за адресою: eac-EYCI2009@ec.europa.eu.
Категорія: Євросоюз | Переглядів: 1259 | Додано: innovate | Рейтинг: 0.0/0 |
Загалом коментарів: 0
Only registered users can add comments.
[ Реєстрація | Увійти ]
Новини
Проект [64]
Новини проекту, анонси та релізи заходів
Євросоюз [13]
Європейський рік креативності та інновацій в ЄС
Креативність [3]
Набір інструментів для розвитку креативності
Євроклуби [41]
Новини від євроклубів-учасників проекту
Інновації [14]
Інноваційні люди, їх ідеї, проекти, моделі
Пошук
Опитування
В якій сфері найбільш потрібні інновації?
Всього відповідей: 294
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Календар новин
«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Сайти-друзі

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.