Клуб молодих дипломатів (євроклуб) Донецького національного університету розробив та випробував нову інтерактивну гру "Битва двох континентів". Гра, присвячена міжнародним відносинам у Європі та Азії XVII – XX ст., відбулась в рамках дня спеціальності "Міжнародні відносини" та Дня дипломатії в Україні.
19 грудня на історичному факультеті Донецького національного університету відбулося святкування Дня працівника дипломатичної служби та 11-ої річниці з моменту заснування спеціальності "Міжнародні відносини". З цього приводу студентами спеціальності-активістами університетського Клубу молодих дипломатів ("євроклубу") за підтримки обласного осередку Української асоціації європейських студій була підготовлена інтелектуальна гра "Битва двох континентів: Азія vs. Європа", яка пройшла випробовування під час святкових заходів.
Нова гра була розроблена на основі гри "Два міста
... Читати далі »
Шановні винахідники і раціоналізатори-делегати з’їзду Товариства винахідників і раціоналізаторів України!
Від імені Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України вітаю Вас – кращих представників промислових підприємств, проектних і конструкторських організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів з різних регіонів з цією важливою подією в житті новаторів України. Без винахідників і раціоналізаторів немає інновацій, без інновацій немає інноваційного розвитку економіки держави. Тому, враховуючи важливість події, я б назвав цей з’їзд надзвичайним.
Нарешті, вперше за роки незалежності, Ви маєте змогу підбити підсумки зробленого, обговорити існуючі проблеми, обрати новий керівний склад Товариства, виробити концепцію розвитку, стратегію і тактику активізації діяльності первинних осередків, шляхи виходу Товариства з кризового стану.
Комітет з питань науки і освіти з розумінням ставиться до існуючих проблем ро
... Читати далі »
Представляємо статтю Володимира Григоровича Литовченко, президента Українського фізичного товариства, члена-кореспондента НАН України та Максима Віталіовича Стріхи, доктора фізико-математичних наук про вітчизняні інновації в галузі сонячної енергетики.
На екологічній межі:
Сонячна енергетика — як альтернатива колективному самознищенню
Володимир ЛИТОВЧЕНКО, президент Українського фізичного товариства, член-кореспондент НАН України
Максим СТРІХА, доктор фізико-математичних наук, заступник міністра освіти і науки України
Урядовці Швеції, Польщі, а пізніше Чеської Республіки - запропонували інноваційний підхід до формування політики Європейського Союзу в напрямку східних партнерів. Громадянське суспільство України підготувало свої пропозиції щодо Східного партнерства.
Текст проекту Східного партнерства, пропозиції та супроводжувальний лист доступні нижче.
Пропонуємо до Вашої уваги пропозиції експертів українського громадського суспільства щодо ініціативи ЄС “Східне партнерство” (додаються). Ці пропозиції розроблені в рамках роботи Громадської експертної рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.
Як відомо, у розвиток польсько-шведсько
... Читати далі »